ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

Написати листа

(032) 237-85-28, 244-244-0

ТзОВ «Західно-Український центр «Медсервіс»

Заснований у 1998 році, ТзОВ Західно-Український центр «МЕДСЕРВІС» став однією з провідних фірм України у галузі технічного обслуговування медичного обладнання.

Фірма пройшла міжнародну сертифікацію ISO 9001:2008 щодо технічного обслуговування, ремонту, монтажу, введення в експлуатацію, перевірки та вимірювання вихідних параметрів медичної техніки та засобів вимірювальної техніки медичного призначення.

Основні види діяльності: розробка, дослідження, виробництво, сервісне обслуговування, монтаж, продаж сучасної медичної техніки.

Під власною торговою маркою ОБЕРІГ фірма пропонує широкий спектр виробів медичного призначення:

  • стерилізатори повітря електричні;
  • монітори пацієнта включно з системою централізованого моніторингу;
  • наркозно-дихальна апаратура
  • електрокардіографи;
  • апарати штучної вентиляції легень;
  • рециркулятори бактерицидні;
  • рентгенозахисний одяг;
  • операційні столи;
  • операційні лампи;
  • медичні консолі.

Дане обладнання сертифіковано в країнах Європейського Союзу, успішно пройшло сертифікацію, метрологічну атестацію та реєстрацію в Україні.

Обладнання ОБЕРІГ є продуктом запровадження новітніх технологій передових компаній світу у галузі медичного обладнання, не має рівних на ринку медичної апаратури за оптимальним співвідношенням доступних цін та якості світового рівня.

Висококваліфіковані спеціалісти Західно-Українського центру «МЕДСЕРВІС» проводять швидко та якісно монтаж систем централізованого медичного газопостачання, вентиляційних систем, гідравлічні випробування автоклавів, монтаж кріогенних газифікаторів різних об'ємів, монтаж стерильних приміщень (чистих кімнат).

Західно-Український центр «МЕДСЕРВІС» пропонує своїм клієнтам медичну продукцію світового рівня якості та сервісне обслуговування по всій території України.

ТзОВ «Торговий дім «Медсервіс»

Найнижча ціна в регіоні!!!

ТД «Медсервіс» є ексклюзивним представником CHIRANA T. Injecta (шприци, канюлі, системи ПК і ПР) та дистриб'ютором відомих виробників товарів медичного призначення на території України.

За роки діяльності підприємства успішно залучено до співпраці понад 2000 аптек та 400 лікувальних закладів в 7 областях України.

ТД "Медсервіс" пропонує співпрацю виробникам товарів медичного призначення.

Ми завжди високо цінуємо і враховуємо побажання наших Партнерів, створюючи максимально комфортне середовище для досягнення найбільш ефективних результатів в роботі.

Щиро сподіваємося, що реалізація сумісних програм цільового постачання допоможе нашим клієнтам отримати повний асортимент продукції в необхідній кількості, що в свою чергу буде сприяти підвищенню ефективності роботи і доходності Вашої діяльності.

Співпрацюючи з нами Ви зможете в короткий термін стабілізувати роботу і збільшити Ваші прибутки!

ТД "Медсервіс" готове кожному надати докладну інформацію про співпрацю!

Наші цікаві умови співпраці – запорука Вашої успішної діяльності!

ТД "Медсервіс" висловлює глибоку подяку всім своїм Партнерам за довготривалу і успішну співпрацю!
Ми завжди відкриті для нових контактів та конструктивної співпраці