ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

Написати листа

(032) 237-85-28, 237-96-50

Рециркулятори УФ бактерицидні

ГоловнаМедичне обладнання

Призначені для дезинфекції повітря в операційних блоках, відділеннях інтенсивної терапії, опікових палатах, асептичних боксах, пологових залах, аптеках, стоматологічних відділеннях, процедурних палатах для важкохворих, а також в харчовій та фармацевтичній промисловості.

Рециркулятори розміщують усередині приміщень на стіні, забезпечуючи стерилізацію і постійне підтримання асептичних умов у приміщенні ЗА ПРИСУТНОСТІ ЛЮДЕЙ.

Безозонові бактерицидні лампи мають широкий спектр дії на мікроорганізми: бактерії, віруси, гриби, спори (включаючи мікробактерії туберкульозу).

Червоні світлодіоди, розміщені на корпусі, сигналізують про несправність УФ-лампи. Також важливим є наявність жалюзі на отворах вентиляторів, які дозволяють регулювати напрям ультрафіолетових променів. Це дозволяє уникати попадання цих променів в очі присутніх. Час роботи ламп відраховується таймеромі візуалізується цифровим індикатором, розміщеним на корпусі. Після напрацювання 8000 годин інсталюються нові лампи, а таймер обнулюється.

Рециркулятори укомплектовано спеціальними безшумними вентиляторами. Контроль роботи бактерицидних ламп проводиться світловими індикаторами

Рециркулятори – це бактерицидні опромінювачі нового покоління, успішно використовуються замість бактерицидних ламп.

Їх перевагою є можливість використання під час оперативних втручань.

Бактерицидна ефективність рециркуляторів відповідаєстандартам та вимогам Державної санітарно-епідеміологічної служби. Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи єзаконною підставою для використання рециркуляторів в медичних установах.

Наші рециркулятори і опромінювачі (код УКТ ЗЕД 90 18 20 0000) не підлягають обкладенню ПДВ (Постанова Кабміну України від 17.12.2003 р. № 1949).

Рециркулятори і опромінювачі зареєстровані в Державній службі лікарських засобів (http://www.diklz.gov.ua) і мають Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Остерігайтесь підробок!

Вимагайте Свідоцтво про державну реєстрацію, де чітко вказано, що даний апарат є рециркулятором чи опромінювачем.