ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

Написати листа

(032) 237-85-28, 237-96-50

Спірометричний комплекс Spirolab III

ГоловнаМедичне обладнання Спірометри "MIR"

Спірометричний комплекс Spirolab III

Spirolab III - повністю автономний спірометр (спирограф), оснащений: термопринтером, LCD дисплеєм з високою роздільною здатністю, великим об'ємом вбудованої пам'яті на 6000 тестів і повної буквено-цифровою клавіатурою для швидкого і зручного доступу до основних функцій. Спірометр не вимагає калібрування. Пристрій розраховує 32 параметра функції зовнішнього дихання, виробляється автоматична інтерпретація відповідно до ATS \ ERS стандартами. У комплект поставки включено програмне забезпечення для ПК. Можливий друк на зовнішній принтер минаючи ПК.

Основні переваги Spirolab III:

- Повний набір спірометричних тестів;
Спірометричний модуль дозволяє проводити ФЖЕЛ, ЖЕЛ, МВЛ, ПРЕ \ ПОСТ тести і вимірює 32 параметра функції зовнішнього дихання.
- Точність вимірювань;
Турбінний датчик забезпечує точність вимірювань (навіть при дуже малих потоках), а також датчик стійкий до впливу вологості, ударостійким і простий в заміні.
- 100% гарантія гігієни;
Використання одноразових датчиків повністю виключає ймовірність перехресного зараження пацієнтів та забезпечує 100% гігієну.
- Спірометр не вимагає калібрування;
Внутрішній датчик для BTPS (Body Temperature Pressure Saturated - Температура тіла і насичення вологості) перетворення дозволяє позбутися від процесу калібрування спирометра.
- Інформативний дисплей;
Після проведення спірометричного тесту на дисплеї відображається крива потік / об'єм, виміряні параметри і інтерпретаційні повідомлення..
- Великий обсяг вбудованої пам'яті;
Вбудована пам'ять дозволяє зберігати до 6000 спирометрических тестів і вести повноцінну базу пацієнтів безпосередньо на пристрої.
- Швидкий друк звіту;
Можливість друку звіту з графіками і параметрами після проведення спирометрического тестування на вбудованому термопринтері на папері шириною 112 мм.
- Потужне програмне забезпечення для ПК;
Програмне забезпечення WinspiroPROдля ПКпозволяет вести базу даних пацієнтів, аналізувати результати тестів, проводити статистичний аналіз і формувати звіти, а також експортування кривих і числових параметрів в різні формати, включаючи Word, Excel, AdobeAcrobat, HTMLі текстові файли. Програмне забезпечення дозволяє просто і швидко завантажувати дані тестів з спирометра для подальшої обробки і формування звіту.
- Застосування в педіатрії;
Наявність спонукальної анімації та спеціальних витратних матеріалів дозволяють застосовувати спірометр в педіатрії.
Дисплей FTSN- дисплей с розширенням 320 х 240 Живлення Вбудований акумулятор або від мережі
Параметри що вимірюються FVC, FEV1, FEV1/FVC%, FEV3, FEV3/FVC%, FEV6, FEV1/FEV6%, PEF, FEF25%, FEF50%, FEF75%, FEF25%-75%, FET, вік легень, FIVC, FIV1, FIV1/FIVC%, PIF, VC, IVC, IC, ERV, FEV1/VC%, VT, VE, Rf, ti, te, ti/t-tot, VT/ti, MVV, MVV (перераховано) Тип вимірювання Двонаправлена цифрова турбіна
Вимірювання потоку ≥ 16 л/с Точність вимірювання об'єму 3% або 50 мл
Точність вимірювання потоку 5% або 200 мл Динамічний спротив при 12л/с < 0.5смН2О/л/с
Интерфейс Интерфейс Вага 1.9 кг
Розмір 31,0 х 20,5 х 6,5 см

Стандартно Кількість
Spirolab III 1шт.
Турбинный датчик багаторазовий 5 шт.
Мундштук одноразовый 50 шт.
Зажим для носа 1 шт.
ПО WinspiroPRO на CD 1 шт.
USB кабель 1шт.
Сумка для переноски 1шт.