ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

Написати листа

(032) 237-85-28, 237-96-50

Портативний спірограф Spirobank II Basic

ГоловнаМедичне обладнання Спірометри "MIR"

Портативний спірограф Spirobank II Basic

Портативність і наявність LCD дисплея з високою роздільною здатністю і підсвічуванням роблять його ідеальним рішенням для сімейних терапевтів, пунктів першої медичної допомоги, відділів гігієни праці, профілактичного скринінгу. Визначення можливого віку легких (ELA)-тест для визначення позитивного ефекту від припинення куріння. Пристрій розраховує 12 параметрів функції зовнішнього дихання, виробляється автоматична інтерпретація відповідно до ATS \ ERS стандартами. Спірометр не вимагає калібрування.
Параметри спірометрії: FVC, FEV1, FEV1%, PEF, FEF25-75, FET, Екстрап. обсяг, Вік легких, VC, IVC, IC, ERV порівняння PRE і POST бронхолітичну.
Використовується з турбінами одноразового і багаторазового вживання.
Інтерпретація тесту спірометрії
Вбудований датчик температури для перетворення BTPS. Дисплей високого дозволу з переглядом результатів і кривих на екрані для негайної оцінки даних. Індикатор здоров'я у вигляді светафорах для безпосередньої інтерпретації тесту.
Пам'ять на 10.000 тестів спірометрії.
Перезаряджається, тривалої експлуатації батарея. Spirobank II Basic може використовуватися як лікарями так і нефахівцями.
USB-з'єднання.
Тест в реальному часі на ПК через USB.
Програма Winspiro PRO® для ПК включає в себе безкоштовні он-лайн оновлення, криві Потік / Обсяг і Обсяг / Час в реальному часі, порівняння PRE / POST Бронхолітичну на вашому комп'ютері.
Педіатрична стимуляція для спірометрії Бронхолитическая оборотність, бронхопровокаціонний тест з кривою FEV1- відповідь і протоколами для метахоліну і маннита.
Параметри що вимірюються 1VC, IVC, FVC, FEV1, FEV6, PEF, FEV1/FVC%, FEF25-75%, FIVC, Вік легень Тип вимірювання Двонаправлена цифрова турбіна
Вимірювання потоку ≥ 16 л/с Точність вимірювання об'єму 3% або 50 мл
Точність вимірювання потоку 5% або 200 мл Динамічний спротив при 12л/с < 0.5смН2О/л/с
Дисплей РК- дисплей з розширенням 128 х 48 Живлення Батарея 9 В або від ПК через USB
Интерфейс USB Вага 180 г
Розмір 16,2 х 4,9 х 3,2 см

Стандартно Кількість
СпирометрSpirobank 1шт.
Турбинный датчик одноразовый 5 шт.
Батарейка 1шт.
USB кабель 1шт.
Сумка для переноски 1шт.