ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

Написати листа

(032) 237-85-28, 237-96-50

Портативний спірограф Spirobank G

ГоловнаМедичне обладнання Спірометри "MIR"

Портативний спірограф Spirobank G

Spirobank G- портативний спірометр (спирограф) для використання, як в якості автономного портативного пристрою, так і в якості повноцінної спірометричний лабораторії при підключенні до ПК. Портативність, наявність LCD дисплея і вбудованої пам'яті роблять його ідеальним для використання в амбулаторних умовах. Спірометр не вимагає калібрування. Пристрій розраховує 32 параметра функції зовнішнього дихання, виробляється автоматична інтерпретація відповідно до ATS \ ERS стандартами. У комплект поставки включено програмне забезпечення для ПК.

Основні переваги Spirobank G:

- Повний набір спирометрических тестів;
Спірометричний модуль дозволяє проводити ФЖЕЛ, ЖЕЛ, МВЛ, ПРЕ \ ПОСТ тести і вимірює 32 параметра функції зовнішнього дихання.
- Точність вимірювань;
Турбінний датчик забезпечує точність вимірювань (навіть при дуже малих потоках), а також датчик стійкий до впливу вологості, ударостійким і простий в заміні.
- 100% гарантія гігієни;
Використання одноразових датчиків повністю виключає ймовірність перехресного зараження пацієнтів та забезпечує 100% гігієну.
- Спірометр не вимагає калібрування;
Внутрішній датчик для BTPS (Body Temperature Pressure Saturated - Температура тіла і насичення вологості) перетворення дозволяє позбутися від процесу калібрування спірометра.
- Інформативний дисплей;
Після проведення спирометричного тесту на дисплеї відображається крива потік / об'єм, виміряні параметри і інтерпретаційні повідомлення.
- Великий обсяг вбудованої пам'яті;
Вбудована пам'ять дозволяє зберігати до 6000 спірометричних тестів що дозволяє вести базу пацієнтів безпосередньо на пристрої.
- Просте і швидке підключення до ПК;
Наявність USB-інтерфейсу дозволяє швидко і зручного підключити спірометр до ПК для роботи за допомогою програмного забезпечення для ПК.
- Потужне програмне забезпечення для ПК;
Програмне забезпечення WinspiroPRO для ПК дозволяє вести базу даних пацієнтів, аналізувати результати тестів, проводити статистичний аналіз і формувати звіти, а також експортування кривих і числових параметрів в різні формати, включаючи Word, Excel, AdobeAcrobat, HTML і текстові файли. Програмне забезпечення дозволяє просто і швидко завантажувати дані тестів з спірометра для подальшої обробки і формування звіту.
- Застосування в педіатрії;
Наявність спонукальної анімації та спеціальних витратних матеріалів дозволяють застосовувати спірометр в педіатрії.
Параметри що вимірюються FVC, FEV1, FEV1/FVC%, FEV3, FEV3/FVC%, FEV6, FEV1/FEV6%, PEF, FEF25%, FEF50%, FEF75%, FEF25%-75%, FET, Возраст легких, FIVC, FIV1, FIV1/FIVC%, PIF, VC, IVC, IC, ERV, FEV1/VC%, VT, VE, Rf, ti, te, ti/t-tot, VT/ti, MVV, MVV (перераховане) Тип вимірювання Двонаправлена цифрова турбіна
Вимірювання потоку ≥ 16 л/с Точність вимірювання об'єму 3% або 50 мл
Точність вимірювання потоку 5% або 200 мл Динамічний спротив при 12л/с < 0.5смН2О/л/с
Дисплей РК- дисплей з розширенням 128 х 48 Живлення Батарея 9 В або від ПК через USB
Интерфейс USB Вага 180 г
Розмір 16,2 х 4,9 х 3,2 см

Стандартно Кількість
Спирометр Spirobank G 1шт.
Турбинный датчик багаторазовий 1 шт.
Мундштук одноразовый 50 шт.
Зажим для носу 1 шт.
ПО WinspiroPRO на CD 1шт.
USB кабель 1шт.
Сумка для переноски 1шт.